Výsledky CrossFit Games Open 2021

První velká crossfitová událost je za námi a my se dnes podíváme, jak v on-line závodě CrossFit Games Open 2021 dopadli naši závodníci. Zřejmě každý crossfitový atlet by se alespoň jednou rád podíval na CrossFit Games (největší crossfitové závody světa), avšak cesta k nim vede právě již přes zmiňovaný Open, který letos měl přichystaný čtyři workouty: 21.1 / 21.2 / 21.3 / 21.4

Ty během tří týdnů museli závodníci odjet a nahrát výsledky na předem určený portál. A právě dnes se podíváme na celkové výsledky a jací závodníci z České republiky postoupí do semifinálového souboje. Ten je rozdělený dle kontinentů a v Evropě se tedy mezi sebou střetne 120 atletů, kteří nejlépe uspěli v letošním Open.

Stejně jako v loni vyhráli v ČR své kategorie Rx´d Martin Feiferlík a Soňa Karásková. Martin v evropském porovnání skončil na 106. místě a Soňa na 41. místě. Ašak do semifinále nepostoupí jen tito závodníci. Z ženské kategorie by se do kvalifikačního výběru měly dostat ještě Aneta Trucker, která se v Evropě umístila na 82. místě a zároveň v závodu bude pokračovat Patrície Ježková, která skončila na 115. místě.