Uragán české profesionální scény Jan Turek se ohlíží za Europa Pro 2020

Český kulturista Jan Turek patřil dlouhá léta k předním sportovcům federace IFBB Elite Pro. Tu však počátkem října opustil, a to triumfem před domácím publikem na soutěži IFBB Elite Pro Prague 2020, na které startoval také bývalý profesionál IFBB Profesionální Ligy Jima Maniona Vojta Koritenský.

Právě do IFBB Profesionální Ligy Jima Maniona se rozhodl Honza zamířit. Vstupenkou mu měla být soutěž NPC Worldwide European Championships 2020 konající se ve španělském Alicante, která byla kvalifikačním kláním právě do zmíněné ligy.
Na pódiu pak Honza za sebou ponechal nejen všechny borce ve své kategorii Kulturistika nad 102 kilogramů, ale také všechny v souboji o absolutní triumf! Tím si vydobyl právo zamířit mezi elitu.

Tohoto práva využil hned následující den, kdy se v Alicante konala soutěž Europa Pro Championships, na které stanul po boku dalších českých profíků Milana Šádka, Slavoje Bednáře a Lukáše Osladila.

Jak od nás již víte, Honza na soutěži vybojoval skvělou 8. příčku, a po Lukášovi Osladilovi, jenž zde vybojoval stříbrnou medaili, se stal druhým nejúspěšnějším Čechem na pódiu!

Níže Vám nabízíme trojici videí z Honzovi dílny, v nichž se za výše naspaným poohlédneme obrazem.

Jan Turek 2 dny do NPC Worldwide European Championships 2020
Jan Turek - absolutní vítěz NPC Worldwide European Championships 2020 a zisk Profi karty