IFBB Elite Pro Prague 2022 | Výsledky

Během uplynulého víkendu se v pražském hotelu Hilton uskutečnil závod profesionálních závodníků divize mužů open a závodnic z kategorie bikiny fitness žen. Všichni závodníci, kteří se tohoto závodu chtěli zúčastnit, museli již v minulosti získat profesionální kartu v divizi IFBB Elite Pro. Pojďme se nyní podívat, jak celé závody probíhaly a zda některý z našich tuzemských účastníků dokázal zvítězit.

Men´s Open

V jediné mužské kategorii se sešlo dohromady pět závodníků z toho byli čtyři z naší České republiky. Pátým závodníkem byl Mateusz Zagórowski, polský závodník, který dokázal na nedávném Arnold Classic Europe 2022 vybojovat stříbrnou medaili. Mateusz však nenechal nic náhodě a o víkendu si připsal již své třetí profesionální vítězství. Na druhém místě se následně umístil velmi známý Tomáš Kašpar a o pouhý bod za ním skončil na třetím místě Martin Dráb. Na čtvrtém místě se následně umístil Antonín Téma a poslední místo zůstalo pro Pavla Formana.

Bikini fitness

Celkem šestnáct profesionálních závodnic z divize bikini fitness se sjelo o minulém víkendu do Prahy, aby se utkaly v závodě IFBB Elite Pro Prague 2022. Stejně jako u mužů v open, tak i v bikini fitness se sešlo poměrně dost našich závodnic. Celkem šest domácích profesionálních bikin přišlo do pražského Hiltonu a zkusily před domácími diváky získat co nejlepší ocenění. Nejlépe se však dařilo Kimberly Percival, která na Arnold Classic Europe 2022 získala koncem září stříbro. Druhé místo však získala již naše závodnice Monika Špačková, za kterou se zařadila další naše česká závodnice - Jana Jeřábková.